Dr. Darko

V kterém věku se přibližně začnou objevovat osmičky?

Nejlepší odpověď
annas

Říká se, že maturita je zkouška z dospělosti či dospělosti, tudíž asi od 18 do 24/25 let.

Mně vyrostly asi v 19 letech, ale moc se mně natrápily. Musela jsem chodit do nemocnice na prořezávání, dostávala jsem injekce na umrtvení, nemohla jsem otvírat pusu, tedy kousat něco problematické.

Už si nepamatuji, ale postupně jsem přišla nejen o zuby, že by i o moudrost? To snad docela ne.

Dnes už někomu vyrostou mnohem později, někomu vůbec.

Už prý ztratily v ústech význam kvůli změně potravy, jíme méně syrové stravy.

Další odpovědi
dubraro

Nejčastěji vyrůstají mezi 18 – 25 roky, někdy ale až do čtyřicítky.

marci1

Zuby moudrosti se lidem prořezávají v dospělosti mezi osmnácti a pětadvaceti lety, odtud také pochází jejich lidový název. Nejčastěji to bývá kolem 20 let. 🙂
Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/zuby-moudrosti.A150410_113­353_zdravi_pet