tony2412

V kterém servisu v Praze si lze nechat opravit router TP link?

Byl zakoupen v eshopu Suntech, ale na jejich stránkách píší že reklamace mají být uplatněny v autorizovaném servisu, nemůžu žádný najít…/// No ale na stránkách Suntechu není uveden žádný servis pro routery Tp link, takže jedině zajít do eshopu… Myslel jsem že mi někdo poradí kam reklamovaný výrobek přímo odnést, nějaký servis kde routery opravují…

Odpovědi
anonym

Zkuste si přečíst víc, než jen jednu jedinou větu.

2. Uplatnění reklamace

Prodávající doporučuje pro rychlejší vyřízení reklamace uplatnit reklamaci u autorizovaného servisu, je-li u daného typu zboží pro kupujícího dostupný. Seznam autorizovaných servisů naleznete zde.

Kupující může reklamaci uplatnit prodejně prodávajícího.

Dále je možné reklamaci zboží odeslat na adresu prodávajícího:
SUNTECH computer s.r.o. – reklamace
Československého exilu 2154/26
14300 Praha 4 – Modřany
Zásilka musí obsahovat: reklamované zboží (včetně kompletního příslušenství).

Schluker

Pokud je ještě v záruce, tak lze reklamovat u prodejce. Musí reklamaci přijmout a řešit, včetně zajištění případné opravy.