Pepan12

V kterém roce se narodil Václav Havel?

Nejlepší odpověď
takhlene

Václav Havel (* 5. října 1936) je český dramatik, esejista, kritik komunistického režimu a politik. Byl devátým a posledním prezidentem Československa (1989–1992) a prvním prezidentem České republiky (1993–2003).

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/V%C3%A1cl­av_Havel

Další odpovědi
sara-sara

Stačí do vyhledávače napsat Václav Havel a vyjede Vám odpověď, ušetříte spoustu času a nebudete muset čekat na odpověď.

hanulka11

5 .října 1936