Dr. Darko

V kterém oboru vidíte největší budoucnost ohledně příležitostí k podnikání?

Odpovědi
Rokio

Podle mě to je půjčování peněz za pomocí zprostředkovatele na internetu (např. Zonky, Mintos atd.) a pronájem bytu, popřípadě pokoje v bytě, pokud je v něm místo a je velký.

Zde ti dávám odkaz na článek, v čem podnikat v tomto roce: https://waren­go.com/stories/34259-v-cem-zacit-podnikat-v-roce-2020-jidlo-pro-mazlicky-a-dalsich-11-byznys-tipu-od-startups-co
zdroj: warengo.com

koghman

Vodní hospodářství, zdravotnictví a zemědělství

Mc Merkurion

… v potravinářství a zemědělství >>> žrát se bude vždycky …