Tw!st

V kterém obchodě koupím vaječné bílky?

Dají se v našich supermarketech (Tesco,Billa,Kau­fland,…) koupit vaječné bílky? Všiml jsem si že v zahraničí to mají velmi často skoro v každém supermarketu, buď v lahvi, nebo v kartonu jako třeba kefír. U nás jsem si toho myslím nikde nevšiml. Vím že se to dá objednat z některých eshopu, ale zajímá mě jestli to mají u nás i normálně v obchodech.

Nejlepší odpověď
Zločenková

Dobrý večer, dá se to koupit v Makru: https://sorti­ment.makro.cz/cs/cer­stve-chlazene/mlecne-vyrobky-vejce/vejce-majonezy/vejce/te­kuta-pasterovana/8581c/

Jinak ve vašich výše zmíněných obchodech jsem to neviděla.

Další odpovědi
Arne1

V Makru dostaneš bílky i žloutky (i samostatně)