dust8

V kterém měsíci probíhá vinobraní v ČR?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, někdo by řekl, že s ohledem na prodej burčáku ve stáncích tak od začátku září do konce listopadu. ;) :D :D
(opravdový burčák máš asi tak 3 dny, zajímalo by mne, jak to dělají)

Další odpovědi
Drap

V každé lokalitě jinak. Tato akce se neurčuje státním nařízením, ale řídí se podle zralosti hroznů, které nedozrávají na celém území stejně.

elkon

To je podle oblastí různé. Záleží kdy mají sklizeň.