V které zemi byste chtěli a nechtěli žít ani pracovat ani třeba vůbec danou zemi naštívít jako turista?

Děkuji

Nejlepší odpověď
luckykubrt

Podobně jako la la la by se mi líbilo ve Švýcarsku. Rozhodně bych nechtěl pracovat v islámských zemích.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Sice jsem muž, přesto odpovím.
Chtěl bych tam, kde je teplo – rovníkové země. Afrika, Brazílie a další
Nechtěl bych tam, kde je zima – severské země a taky ne dole na jihu, tam je taky kosa.

la la la

Chtěla bych žít ve Švýcarsku. Obdivuji ten božský klid, dobré životní podmínky, nízkou kriminalitu apod. Nikdo nechápe, jak jsem se mohla narodit v Česku, nebaví mě chodit pozdě večer pít a nenávidím veškerý hluk. Navíc miluji hory, krásná jezera, nádherné památky a zahrady.
Ráda bych navštívila Nizozemsko. Jsem velká obdivovatelka Audrey Hepburn a ta si tuto zemi vždy velice pochvalovala. Znám spoustu Nizozemců, jsou to velice slušní a milí lidé. A jistě je tam krásně, tajně obdivuji krásné parky a staré větrné mlýny.
Rozhodně bych nejela do Maroka. Příliš mnoho exotiky, sluníčka – které mi nedělá dobře – a spousta přátelských lidí, které jako introvertka nenávidím.

Arne1

A muži tě nezajímají ?

JájsemRaibek

Sice y opravil na i, takže se ptá všech, ale to by jste mi trhá oči.

independent

Jsi zlatý, tak mu to oprav.

JájsemRaibek

Uživatel, byť zlatý nemůže opravovat.

independent

To je otázka jen pro ženy?