zjentek

V koupelně jsem našla malý červený broučky stejný jako je sametka, jenže asi 4 mm veliký, můžou to bejt ty sametky?

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=sametka+rud%C3%A1­&ie=utf-8&oe=utf-8
kategorie- hmyz

..no dobře, byl to překlep- a můžou to bejt ty sametky sakra?
Brouček- červený- 5ks v koupelně- délka 4mm- pokud to nejsou tykadla, tak 8 nožiček.

Odpovědi
gecco

Zjentku – ty jsi našlA????
_____________­_________
4 mm?
Tak to nejsou sametky, ty jsou menší – nejsou to třeba štěnice??
😉
Nafoť je a dodej fotky.

ten který je

Chlape vy jste žena! DDD

anonym

Vždyt to víme už dlouho,jednou našel,podruhé našla,zvykněte si na to a buďme tolerantní.

JájsemRaibek

To je obyčejný mravenec, který se hlásí ke KSČM. :D

Mc Merkurion

gecco > taky mě to zaujalo,tak jsem to rozklikl…

zjentek

a nechceš taky hodit něco do placu, když u toho musíš bejt?