pn65

V konstrukci horskýho kola je uvýzlej půl šroubu, co dělat?

V konstrukci horskýho kola je uvýzlej půl šroubu, co dělat? poraďte.

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli to správně chápu – zalomil jsi šroub…
😉
No – snadno koupíš vývitník ( http://www.kvalitni-nastroje.cz/1103924-vyvitniky-vytahovace-sroubu ), ale vzhledem k formulaci dotazu bych řekl – nech to na servis.

Další odpovědi
Hlada

Pojem „uvýzlej“ je nejasný. Co se stalo s tím šroubem?
Doplňuji:
Vnitřní poštou mi tazatel popsal situaci, jde skutečně o zalomený šroub. Jak píše mowla, jsou na to vytahovače zalomených šroubů – vývitníky. Práce s nimi ale není jednoduchá. Kromě předvrtání šroubu, což je v ruce u malých průměrů problém, je potřeba umět odhadnout sílu, aby se ve šroubu ještě nezalomil vytahovač. Stržený závit je pak potřeba opravit, takže doporučuju nechat to udělat v servisu.

Agneta

Na to potřebuješ dobrý zuby :DDD

Funna

teda to je čeština…uvýzlej půl šroubu (ý a dokonalé skloňování)…z tebe mají jazykovědci asi ohromnou radost…