kajda

V kolikati jste si dali první pusu? A líbilo se vám to?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Později

Pamatuji si to jen z vyprávění, ale bylo to druhý den po porodu. Údajně se mi to moc líbilo

Další odpovědi
quentos

Později

V 28. Kam spěchat…

pizlicka

Později

v patnacti.libilo se mi to moc.ma prvni platonicka laska ze slovenska,trvajici do mych 33let:-)

Heřman

V 13

ANO líbilo se mě to (z 65% ze 100%)

anonym

Později

Asi v osmi…

numeriprimi

Později

Tak já se přiznám, že k tomu dosud nedošlo :D

Ravenne

Později

quentos

zapomněl jsem na druhou z otázek. Ano, líbilo, moc, bylo to krásné, řekl bych – se vší vážností – lepší než sex. Škoda jen, že ta pusa byla jen s nejlepší kamarádkou, i když jsme si mnohokrát řekli, že to naše přátelství hodně vratce balancuje na hranici s láskou.
Do prvních pus nepočítám letmé – a už vůbec ne ty v jedenácti při „flašce“ :{)))>