radar cz

V kolika letech mohu mít sex?

Nejlepší odpověď
Drap

Na sex si zatím počkej a raději trénuj češtinu. Bude to zřejmě prospěšnější.
Odpovídal jsem na původní text otázky.

Další odpovědi
autacek

Sex můžeš mít fyzicky dřív, než je ti na něj dovoleno byť jen pohlédnout na internetu či v televizi. Jinak v ČR se smí sexovat od dovršení patnácti let.

klumprt

Není trestné mít sex před dovršením 15 let. Trestné je mít sex s někým, kdo nedovršil 15 let. Ovšem trestní odpovědnost začíná po dovršení 15 let, takže beztrestně lze mít sex s někým, kdo nedovršil 15 let, pouze do doby dovršení 15 let věku.
Oplejtačky s různýma sociálkama apod. neberu v potaz.

Oprava: Doplnil jsem čárku do souvětí. Aby tomu bylo lépe rozumět. 🙂

Kryšpín

Podle práva nebo jinak

Arne1

Sex sám se sebou můžeš mít kdykoliv.