Chmelican

V kolika letech vyrostou dospělé vousy?

pod nosem a na bradce mi rostou nehusté a nerovnoměrné vousy. Je mi 16 let. Zajímalo by mě kdy dospělejší a hezčí porostou, v kolika letech? PS: Oholím se a za pár dnů zase jsou vidět

Odpovědi
Drap

U každého jedince je to jiné. Někomu nevyrostou husté, silné vousy ani do smrti.

Muffz

Já měl ty husté vousy už na střední ve druháku, kámoš ve 29 je nemá dodnes. Je tam více faktorů, každopádně v tomhle věku čím častěji si je budeš holit (i naprázdno místa, kde není nic moc vidět), tím ti porostou rychleji.
Ber ale na vědomí, že ve 20+ budeš zarostlý po týdnu jak hipster a bude tě to spíš otravovat (osobní zkušenost :D ).

Kepler

Častým holením vousy stoprocentně zesílí, ale nezvýší se jejich hustota. https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/vliv-casteho-holeni-na-vousy-49382