Elen5105

V kolika letech vám lidé začali vykat?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak kteří – kantoři na gymplu v mých 13.
A jiní mi naopak tykají furt – i když jsou třeba mladší…
😉

Další odpovědi
led

Po skončení základnej školy prestala som byť dieťaťom a stala som sa človekom, spoznala som to aj podľa vykania. Ale možno sme boli zvláštna trieda na škole, kde nám učitelia vykali a my sme ich neoslovovali súdruh/súdružka učiteľ/ka, ale pán/pani (a to boli, prosím, 60-te roky) a fajčenie nám bolo povolené 100m od školy (vedeli, že nemá význam nás trestať, pretože by sme aj tak hulili potajomky a zakázané predsa najviac chutí, študent sa cíti tak dospelo, tak aj to fajčenie nás pomaly prechádzalo, až sme s tým nakoniec prestali. Tak učitelia nenásilne dosiahli svojho).

Funna

někdy na střední (14 let) a to ještě jak který profesor…něktří vykali, nekteří tykali..a pokud myslíš naznámí lidé kolem mne, tak to si fakt nepamatuju…ale taky tak nějak..a zase jak kdo…

brampton

V 15ti .

Nevíteto?

Asi v 16 (prvák), naštěstí mi zatím moc lidí nevyká (mám radši tykání) 🙂

kapka

Ve 14. letech v prváku, pamatuju si, že to byl nezvyk. :)