V kolika letech si myslítě, že se bude moci nejdříve jít do důchodu v ČR v roce 2030?

Nejlepší odpověď
orwell

Do důchodu můžeš jít třeba hned, ale musíš si sehnat někoho, kdo ti ho bude vyplácet. Jestli máš na mysli starobní důchod, pak těžko soudit v situaci, kdy ani nevíme co bude za rok. Takže jak to bude se starobními důchody v roce 2030 je věštění z křišťálové koule. Rozhodně bych se s tím v roce 2017 moc netrápil, čeká nás ještě mnoho změn.

Další odpovědi
anonym

Nechci do důchodu, vůbec … 🙂 co bych tam dělal. Jen trouchnivěl a živořil. Dokud budu schopen vnímat, reagovat na světlo, hýbat rukama a prstama do důchodu nejdu, není o co stát.

Drap