zjentek

v kolika letech se vám změnily míry?

konkrétně kdy jste se stali v pase širšími než v ramenou ..ale můžete uvést i jiný míry, který se způsobem vašeho života zásadně změnily.
Slibuju, že to není domácí úkol

Nejlepší odpověď
gecco

Míry se mi mění průběžně – ovšem stále mám širší ramena, než pas…
😉

Další odpovědi
střevo

Do šedesáti sem musel každý dva měsíce kupovat nový kalhoty, a pak každejch deset let sem zase hubnul, a bral ze skříně ty menčí, a teď v devadesátištyrech už sem jako lunt, a nosím to, v čem sem chodil za války tancovat.