zjentek

V kolika letech (přesně) se člověk stává neviditelným?

V jakým věku. 🤷‍♂️

@elkon: Co přesně je tady spjato s wikipedií?

Odpovědi
paul1

Ve věku 0, nebo blízko tomu? 🙂

Rokio

Na tuhle otázku nelze odpovědět. Neviditelnost je záležitost fantasy filmů a marvelovek. V reálu člověk nemůže být neviditelný.

aliendrone

Nechápu (přesně) na CO se ptáš. Pokud jde o pokrok ohledně metamateriálů, tak tam na věku nezáleží. ;) :D :D

elkon

Zase hulíš??? A neoháněj se Wikipedií, tam může psát kdokoli.:-?

Filip84

Člověk se stává neviditelným, pokud leží ve futrálu 6´ pod zemí, protože člověka, který je ve futrálu 6´ pod zemí, jen tak lehce někdo neuvidí. Člověk se stává rovněž neviditelným, když leží v hrobce, jsa zalit v olověném futrálu. Přemysl starší ze Zierotinů, jsa kacýř (utrakvista), nemohl být pohřben v rodinné hrobce v Šumperku, proto dlel zalit v olověném futrálu několik let v rodové márnici v druhém patře losinského zámku. Tak Přemysl starší ze Zierotinů, jsa umrlec dlící zatavený v olověném futrálu v rodové márnici v druhém patře losinského zámku, byl rozhodně neviditelný. A, nepřekvapivě, Přemysl starší ze Zierotinů, jsa umrlec dlící zatavený v olověném futrálu, byl nadále neviditelný, i když ho nevolníci, na tajňáka, taký punk, a pod rouškou noci, přenesli z Velkých Losin do Šumperka a postavili před oltář, čímž „jemně“ faráři naznačili, že už stačilo, že – kacýř nekacýř – má jít, kam náleží.

Jestliže člověk leží ve futrálu, takhle v hrobce, nebo 6´ a více pod zemí, je neviditelný, i když je mu 0 let, 20 let, nebo třeba 98 let, věk s jeho ne/viditelností nemá žádný nexus causalis. Někdy leží člověk ve futrálu, a ani není umrlec, ovšem leží-li někdo ve futrálu 6´ a více pod zemí, nebo leží zatavený v nějakém kovovém futrálu v hrobce, tak skutečnost, je-li umrlec, či-li nic, není jakkoli relevantní pro posouzení jeho ne/viditelnosti, anžto jestliže jedinec nebyl umrlcem v okamžiku, kdy ho do toho futrálu umístili, tak jím bude velmi záhy.

Jistě existují i jiné okolnosti, za kterých člověk je, či může být, neviditelným, ovšem takhle z večera mne žádné další, poněkud, nenapadají, nebo napadají, ovšem ne takové, aby se za nich jedinec Sicher stal neviditelným, a aby ta jeho neviditelnost měla reálně trvalý ráz. Ve zmíněném případě má, protože nikdo nepůjde na návštěvu, si popovídat, s umrlcem, který leží deset let zatavený v olověné rakvi.

led

Pre mnohých politikov sú „plebs“ (obyčajní ľudia) neviditeľní bez ohľadu na vek, pokiaľ nejde o finančný zisk z ich existencie a ich hlasy vo voľbách.

zjentek

Elkon, prosím tě můžeš naznačit, co přesně ti tady připomnělo wikipedii? 🤷‍♂️🤷‍♂️🐔

elkon

Podívej se do diskuse.

zjentek

A co já s tím? Ty mně odpovídáš na reakce jiného uživatele? Proč mě to u tebe nepřekvapí se nedivím.

aliendrone

Rokio>>> Doplň si vědomosti, to platí jen ZATÍM. V tomto ohledu se postupuje mílovými kroky. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Metamateri%C3%A1l ;) :)

Rokio

aliendrone: Dík za info. 🙂