Rebeka S.

V kolika letech nejpozději se mohu přihlásit na vysokou školu?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Vysokou školu můžeš studovat kdykoli, ale jen do 26 let máš status studenta (úlevy na daních, ZDR. a SOC. pojištění – které za tebe odvádí stát a různé výhody… pak už si to musíš platit sama), ale není problém studovat i pak o roky později, věk nehraje roli a není zda žádné takové omezení ani žádná hranice. Klidně můžeš jít studovat jako 60letá babička (teoreticky).

Další odpovědi
Drap

Do sta let. Potom už ztrácíš sílu přihlásit se. Znám několik lidí kteří vysokou školu začali dělat ve 30, 40 50 a jednoho také v 59 a dnes už mají úspěšně dostudováno.