v kolika letech může sedět ditě na předním sedadle auta

Nejlepší odpověď
standa

Je vidět, že těch 12 let je zafixovaných v paměti řady z vás, ale je to opravdu blbě 🙂

Věk už opravdu nerozhoduje, podstatná je VÝŠKA (150cm) a VÁHA (36kg) takovéto osoby(dítěte).

Další odpovědi
1popelka1

Otázka zde již byla několikrát položena… občas je dobré použít vyhledávač nahoře na těchto stránkách. Takže vám posílám odkaz místo odpovědi:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-dite-jezdit-na-sedadle-spolujezdce

quentos

od 12

lenkaacer

tady tak nerozhoduje věk,jako vyška dítěte.Ale jinak je to od 12let

škubánek

Dítě může sedět ve předu od dvanácti let ale na to musí mít výšku

Zdroj: www.games2girls.com