Avatar uživatele
anonym

V kolika letech, lze už říct dítěti, že kluk má něco jiného než holka a že holka rodí děti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? beatab, Lucijej před 3606 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
casey

no, cim driv, tim lip. Moje dcera to vnimala uz ve dvou letech, ze kamarad ma pindika, kdyz spolu na horach sedeli vedle sebe na nocniku. Od te doby to bere jako fakt a nijak to uz neresi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Přesně, jak říká Casey - čím dřív se to malým řekne, tím samozřejměji to berou. Prostě kluk má pindíka, holka dírku, proto je mezi nima rozdíl. A z holek budou jednou maminky, tak se jim narodí miminko - vyleze ven z bříška. Malým dětem to tak většinou stačí. Až se začnou zajímat, jak se tam to miminko vezme, začne další věc... mně tohle bylo vysvětleno možná v sedmi letech, nevím už přesně. Vzala jsem to úplně v pohodě, žádný stydění, prostě to tak je :o) Když se to dětem podá jako jasná věc a žádná hanbárna, berou to úplně v pohodě. Žádnej strach, myslím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

no moje děti mají 2 a 4 roky a už to vědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak to jste to měli o hodně znazší, ale nezajímavé. Já jsem k tomu musel dospět samostudiem a bylo to krásné dobrodružství.
Dnes by mě za to asi dali do ústavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Kdykoliv. Když dítě vnímá přírodu/ zvířata, třeba z domácích psy, tak tam to taky vidí, že samci mají koule a penis, zatímco samice ne. Na venkově můžou vidět na zvířatech i proces oplození. Na co z toho dělat tajemství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

proc klarka vedle me nema pindika jsem se ptal rodicu asi ve 3 letech, a pry mi stacilo vysvetleni, ze holcicky ho nemaji. vse to mam zaznamenano v deniku:) na ty dalsi veci jsem prisel samostudiem pornocasopisu v prvni tride.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Já jsem od narození do nějakých 9 let vyrůstala s bratránkem, a pokud si pamatuju, nikdo mi nic neříkal.. Děti mají oči a nejsou hloupé... ;o) Já jsem navíc takový ten "bádavý typ"... už od pěti let jsem uměla číst a hodně ráda jsem si prohlížela encyklopedie a prohlížela jsem si samozřejmě i lidské tělo... Pro rodiče to byl šok, když jsem jim u oběda v sobotu začala sama vyprávět, že kluci mají spermie a holky vajíčka.. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Evasky

V tolika,v kolika to pokládáte za vhodné.Řekněte mu to pomalu.Ale nejpozději tak v 8 letech.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy