mikee.nikee

V kolika letech jste začali vařit ?

Nejlepší odpověď
iceT

Bylo mi devět,když jsem uvařila první kompletní oběd,sice jsem ho dost přesolila,ale pochvala byla i tak.

Další odpovědi
Araxis

17 let,oběd a pamatuji že to bylo rizoto

redy

nevím v kolika letech, ještě sem nezačala.

Rocker

V září mi bude 40 a zatím jsem ještě nezačal.Umím jen knedlíky s vajíčkem:-)

WeeBear

V devíti letech jsem začala palačinkami. O rok později z toho byl kompletní oběd. Bramboračka a pečené kuře (musím jen přiznat, že mi ho naporcovala maminka)… Pak už to šlo nějak samo. Aktivně jsem ale začala vařit až ve 14 letech, kdy šli naši od sebe a nahrazovala jsem „ženu v domácnosti“ já.