michalds

V kolika letech jste věděli, jak se „to“ dělá?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Na to si matně vzpomínám – bylo to asi takhle: Kámoš za mnou přišel, že viděl naši sousedku „to s někým dělat“ za transformátorem. Strašně jsem se styděl mu přiznat, že nevím co je to transformátor. ;) :D

Další odpovědi
dudu

Jako zvídavé dítě jsem zhruba v páté třídě teorii čerpal u tetičky z její lékařské knihy a detaily pak od kamarádů. Mosoji podle lékařů se nejedná o dírku, nýbrž o škvíru.

mosoj

Já jsem dlouho nevěřil, že tam ta dírka je.

anonym

No asi ve 13ti letech UŽ jsem věděl na co má žena 3 dírky!

jirka F

Az v 18 me to normalne vysvetlily spoluzaci.Drive jsem to bral jako neslusne.

Dochy

Možná tak v jedenácti (plus minus) jsem doma objevil knihu „Encyklopedie mladé ženy“. Dost materiálu i pro kluka:-)

Best_holčina

6 nebo 7 let. Od koho jiného, než od zvrhlých spolužáků…