Pomelo74

V kolika letech jste se zpili pod obraz? :)

Poprvé

Nejlepší odpověď
www

62+ a zatím ještě nikdy. Přitom mně to chutná! 😁

Další odpovědi
Drap

Za více jak 59 let se mi to ještě nepodařilo. Je to k něčemu dobré ?

Jikra

Před 50ti léty když mi bylo 14 tak sem se tak ztřískal po rybízovým čůču že sem z toho byl mimoň. No to bylo děsný!!!

briketka10

že by v šestnácti já si to totiž nepamatuju, ale tak to nějak bylo 🙂
možná dřív fakt nevím..

IK

v 17ti určitě a myslím že mě už před tím opil strýc v 15ti nějak si pamatuji jen to co jsem mu pak poblila,
ale jsem už zhruba 31 let abstinent 🙂

pusinka50

Mně se to podařilo v 18-ti na Silvestra rumem, ze Silvestra si nic nepamatuju, ale můj žaludek si stále pamatuje ten rum, od té doby jsem ho nevzala do pusy, jen občas výjimečně můžu grog:-)

dědapetr

Ještě se mě to nepodařilo,protože piji alkohol jen na chuť a ne proto abych se zpil.