V kolika letech jste se poprvé líbali?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ptáč

<10

Já jsem se poprvé líbal, když jsem si poprvé výtah třísku.

anonym

Ještě jsem se nelíbal/a

Já ve čtyřech se zmrzlinou.
Blbá anketa.

pizlicka

presneji v 17ti.JA SE DIVIM,ZE TE NIKDO NESPRDNE ZA OTAZKU,CO TI JE DO TOHO?DOTAZ NA ŠEDINY JIM PRIJDE PRILIS SOUKROMI,LÍBAČ­KA NE.

Muffz

14-15

Jan Kunčar

<10

nosahosa

Ještě jsem se nelíbal/a

Je mi 30 a pořád nic… :(

GM

Kulpix

V 11letech mě políbil metal. Od té doby do dnes ho poslouchám:-)

talka

pizlicka: nkdo Tě snad nenutí odpovídat

pizlicka

nes… se do toho.ja odpověděla.reaguju na ty,co se pohoršovali nad otázkou ohledně šedin.mě otázka o polibeni nepohoršuje.tak zklidni,kdyz nevis,o co jde

talka

Byla jsem políbena ve 14.

quentos

To jsou zase možnosti, že by jeden blil :{/> to si jako myslíte, že to všechny potkalo do 16 let? Mě až daleko později.

pizlicka

Přesně!mě těsně před svatbou,skoro v 18ti