lucinka2001

V kolika letech je vhodné si dávat řasenku do školy??

V kolika letech je vhodné si dávat řasenku do školy?
Předem dík za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Drap

Vhodné je to od té doby, co tam začneš vyučovat.

Další odpovědi
iceT

Taky si myslím,že líčit se na základní škole ti nepřinese nijaký prospěch.

led

Chceš ve škole zapůsobit
znalostmi, nebo líčením?
Za řasenky neznalost
neskryješ.
Klikaní očí
nic nezachrání.
Spolužáka sbalit,
to možné kdekoliv.
Tak, co skrývat řasenkama?
Postoj chvíle,
co dětství, mládí mi dáváš.
Nesuň mě být dospělou,
prožívat strádání, radosti i smutek dospělosti,
kde radost dětství, první lásky
stanou se jen dávnou vzpomínkou…

Myslím, že líčenie školopovinných dievčat možno odložiť na čas mimo školu,
čas až dozrejú aj rozumovo aj fyzicky,
ako povedal vážny humorista Julo Satinský:
„Vy dievčatá, mladé ženy, buďte ako čučoriedky, nezrelé i prezrelé nik nechce, ale tie správne zrelé…“
Tak isto aj vy počkajte s líčením na svoju zrelosť.

arygnoc

tak na vysokej škole.
na strednej pri ústnych matúrach.

škola je inštitúcia, kde chodíte získavať najmä vedomosti a nie obdivovateľov.

veľmi sa mi páči riešenie v británii, kde sa nosia do školy uniformy a nejaké kozmetické výstrelky tiež nie sú veľmi trpené.

marci1

Myslím, že do 15 let určitě ne.

vendik

Já jsem začala používat korektor na zakrytí pupínků asi ve 13 letech. Malovat jsem se začala asi ve 14, proč ne, když se všechny spolužačky uz malují ;).A nemalovat se na střední? Potkali jste tam nějakou nenalíčenou slečnu?