Boy 13

V kolika letech by měli mít v dnešní době lidé první dítě ?

V kolika letech by měla mít žena podle vás a muž v dnešním světě prvního potomka ?

Odpovědi
hapiky

Muž 25+

Proč to nějak určovat věkem, aneb někdo je „dospělý“ ve dvaceti letech, někomu nestačí mít ani oněch 30+

supersonny11

Žena 20+

Z čistě biologického hlediska má mít žena první dítě s první menstruací. Ta značí pohlavní zralost, zvířata v přírodě se jí řídí a celkem jim to funguje. Po 27.-28. roku se již razantně zvyšuje riziko deformací u plodu. Takže ideálně někdy mezi věkem 13–25.

Zdroj: Langmanova lékařská embryologie 10. vydání

Dena443

Muž 30+

To člověk vyspěje a nastává fakt život..

Renata Horka

Žena 25+

successful

Žena 20+

Na době nesejde. Je to individuální.
Dnes je ale v trendu mít první dítě až v pokročilejším věku. Kolem třicítky a po ní až už některým začnou „tikat hodiny.“

doktorwho

Žena 20+

Drap

Žena 20+

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Žádný předpis na to neni. Vždy se musí hledět i na okolnosti.

Tomáš1234

Muž 30+

tyrox

Muž 30+

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

V anketě kde je možné odeslat jen jednu odpověď se ptáš zvlášť na ženu a zvlášť na muže? Protože je to nesmyslně (krotím se aby tu odpověď vydržela) postavené, neodpovím Ti. Kromě nemožnosti dát požadované dvě odpovědi výběr odpovědí ani není kompletní.