bolak

V kolika jste se odstěhovali od rodičů / vás vykopli z domova?

Nástup na kolej se nepočítá. Stejně tak pokud ste šli na vejšku, našli si byt a po dokončení/vyhození ste se opět připojili na pupeční šňůru.

Nejlepší odpověď
briketka10

20 - 24

ve dvaceti kvůli klukovi co bydlel v Praze a místo mě se přistěhovala ségra..
já se stěhovala z místa na místo a pak sem se zas připojila na tu šňůru
a po taťkovi si předělala malý byt co dostal od úřadu z nebytovýho prostoru ve stodole..
rodiče se předtím rozvedli..

Další odpovědi
tom004

15 a méně

Jeden den jsem dostal OP,druhý už jsem bydlel,se souhlasem rodičů,v podnájmu 25 km od domova.

kapka

16 - 19

U nás to bylo nějak naopak. Z hnízda jsem neodešla já, ale rodiče, maminka umřela a táta pak za čas šel bydlet k nové manželce. Já se nakonec taky odstěhovala za manželem.

venkovan

Parazituji dodnes (uveďte věk)

Děda (115) se nedávno rozčílil na mého otce (90 let), že v jeho rodině se děti nikdy nevyhazovaly. Takže jsem zůstal. A kolik je mi let – to je nepodstatné – otec se musel ženit jako nezletilý.
Doplňuji:
No tak dobře – kecám. Co jiného?

anonym

20 - 24

Doplňuji:
Spíše se jednalo o něco jako krok zpátky na který jsem již zapomněla. Až potom vystřizlivění se mi ukázal nový svět.

KdoSiOdJinud

20 - 24