Elile

V kolika je ted nejoptimálnější založit si vlastní rodinu? Třeba ve 26?

Něco do budoucna :)

Nejlepší odpověď
terry

To je indivindy.
Záleží na vás a na vašich prioritách.
Jestli máte vyřešené bydlení, finance apod.
Někdo si nejdříve užívá cestování a rodinu má později, jiný nejdříve rodinu a až děti odrostou, užívá si pak.

Další odpovědi
zzzzz

To není o věku, ale o rozumu. A bohužel také o majetku. Pokud někdo nemá kde bydlet a pořídí si děti, tak je to nezodpovědný příživník. Takže první kvalitního partnera, pak bydlení a práci a pak ty děti.

Biedronca

Tak tak ..souhlasím. Není to o věku ale o rozumu a možnostech hlavně finančních. Ale já osobně myslím že mezi 24–27 je to nej 🙂