tatanka

V kolik zítra ráno vstáváte a jak Vám dlouho trvá od probuzení odchod z domova do práce?

Nejlepší odpověď
štamgast

Zítra nevstávám, mám celé svátky volno-jako všichni mí kolegové a kolegyně :)

Další odpovědi
tom004

Jako důchodce nemusím,ale vstávám každý den v šest hodin.

terry

Až se probudím.
Cca kolem 9 hod.
A včetně venčení psů mi to trvá asi 1,5 – 2 hod

venkovan

Jak se oko otevře a tělo donutí sundat nohy z postele.

Drap

Ráno nevstávám

Damiana

V šest. Jdu jako obvykle plavat 🙂

Jikra

Jako každý jiný den v 9.00.Práci nevyhledávám tu jsem přenechal mladším a užívám si důchod.To je život jak na zámku.

hanny 2

Vstávám kolem 7.hod.,jdu venčit psa do 7.30hod.a pak mě trvá tak hodinu než se zkulturním,nasnídám a můžu odejít do práce.Chodím na devátou.

ThePastel

Jelikož mám prázdniny, takže zítra vstávám kolem 8:30 :)

SonsyMite

Předvčerejškem v 16:05, včera 14:20, dnes 13:15 a zitra kolem 12:00. Zkraciji to :D

Toga

Zítra mám volno, neboť mám prázdniny! Vstávám kdy se mi chce. Ale nejpozději ve 12 jsem vzhůru. Jinak v školní dny vstávám v 7.10 – a v 7.30 vyrážim do školy. Vše stíhám a ranní procházka do školy mě probere :D

roxy52

Já jdu ráno teprve spát 🙂 (po noční)