Nechápavé

V kolik ráno vstáváte do práce/školy?

Já v 5:00

Nejlepší odpověď
AmazedWolf

Vstávám asi v 7:45 a do školy se vypravím asi v 7:55.

Další odpovědi
arachis

3:40–45,a hlavně při letním času to je masakr

Klaproth

Jak kdy. Nemám pevně stanovenou pracovní dobu. Jsem sám sobě zaměstnavatelem i zaměstnancem. Někdy už v 5:00 dávno pracuju, někdy v 5:00 práci končím. Někdy nevstávám vůbec.

Emefej

Pracuji z domova, vstávám podle monentální chuti a množství práce kdykoliv mezi 7–12 hod. Výjimkou je pondělí, to mám od 9:00 povinnou poradu v Praze. Vstávám v 6:30. Poslední pátek v měsíci je také povinná porada, ale ta je od 14:00, takže vstávat nemusím.

quentos

V 5.50, někdy se poštěstí jít do práce až odpoledne, to si to pak protáhnu do 10.20.

Před čtyřmi měsíci jste se ptal na totéž. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-rano-vstavate

gecco

To já mám ráno výrazně později…
😉

Venator

7:15 + další 3 budíky po 5 minutách :D

anonym

Ve 4.-4,30 jako teď.

hadi.ce

Já ve 3.45 h., někdy i ve 3.00 h.
:(((