Venda18

V kolik hodin zemrel Freddie Mercury?

Vsude na ceskych strankach pisou, ze zemrel kolem 19.hodiny. Ale znamena to naseho casu nebo jejich casu v Britanii?

Nejlepší odpověď
Alesh

Kolem roku 1989 se začalo veřejně spekulovat o jeho špatném zdravotním stavu. Byl fyzicky i psychicky unaven. Se skupinou ještě natočil album Innuendo (únor 1991) – 1. v Británii a 30. v USA. Dne 23. listopadu 1991 oznámil, že trpí AIDS a 24. listopadu 1991 kolem 19. hodiny zemřel.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Freddie_Mer­cury

Další odpovědi
Lamalam

V kolik hodin zemřel nevím, ale pokud se uvádějí časové údaje, jsou vždy vztaženy ke konkrétnímu místu, kde k události došlo, takže to bude v 19 hodin jejich času.