Miroslavst

V kolik hodin žáby vsávají?

Doplňuji:
Položil jsem otázku a velmi mě zajímá odpověď. Respektive neznám odpověď na otázku a tak se ptám.
Je to totiž slušná, neopakující se otázka, která neporušuje zákony ani kodex, nenavádí k nenávisti ani porušování zákonů, není to chatovací otázka a ani nejde o seznámení.
Veškeré otázky, které jsem položil v poslední chvíli absolutně splňují kodex uživatele.
Činím tak na protest proti některým uživatelům, kteří dávají opakující se otázky a sami tím porušují kodex a ještě se nad tím pozastavují.

Nejlepší odpověď
roxy52

Pane Mirovslavste.Vždyc­ky mě bavilo číst Vaše otázky i odpovědi.Ovšem těchto pár Vašich dotazů mě nutí přemýšlet,proč tak chytrý člověk,takové kraviny.A nebo jste snad ,,pod vlivem"?? To by vše vysvětlilo.

Další odpovědi
verka

Koukám, že je tu mejdlo a já jdu pozdě! Už jste se prali?
Encyklopedický život žab je téma pro zasvěcené a kolik z nás by se k takovému rozhovoru mohlo přidat? A když se téma stane konverzačním pro široké vrsty, tak je to špatně?
Tak já se přidám: Žába přece ráno vstává podle toho na kolik si nařídila budík.

quentos

chodí prý spát spolu s cvrčky kolem jedné ráno; v kolik vstávají, netuším, ale měly by mít aspoň 7–8 hodin spánku ;{)>

rybíz

Až mají hlad.