Avatar uživatele
Miroslavst

V kolik hodin žáby vsávají?

Doplňuji:
Položil jsem otázku a velmi mě zajímá odpověď. Respektive neznám odpověď na otázku a tak se ptám.
Je to totiž slušná, neopakující se otázka, která neporušuje zákony ani kodex, nenavádí k nenávisti ani porušování zákonů, není to chatovací otázka a ani nejde o seznámení.
Veškeré otázky, které jsem položil v poslední chvíli absolutně splňují kodex uživatele.
Činím tak na protest proti některým uživatelům, kteří dávají opakující se otázky a sami tím porušují kodex a ještě se nad tím pozastavují.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, quentos, flodur, salsa verde před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
roxy52

Pane Mirovslavste.Vždyc­ky mě bavilo číst Vaše otázky i odpovědi.Ovšem těchto pár Vašich dotazů mě nutí přemýšlet,proč tak chytrý člověk,takové kraviny.A nebo jste snad ,,pod vlivem"?? To by vše vysvětlilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Koukám, že je tu mejdlo a já jdu pozdě! Už jste se prali?
Encyklopedický život žab je téma pro zasvěcené a kolik z nás by se k takovému rozhovoru mohlo přidat? A když se téma stane konverzačním pro široké vrsty, tak je to špatně?
Tak já se přidám: Žába přece ráno vstává podle toho na kolik si nařídila budík.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

chodí prý spát spolu s cvrčky kolem jedné ráno; v kolik vstávají, netuším, ale měly by mít aspoň 7–8 hodin spánku ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Až mají hlad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek