Ryboun

V kolik hodin v noci se zdají lidem sny?

Chci se zeptat: v kolik hodin v noci se zdají obvykle lidem sny?

Nejlepší odpověď
quentos

To vůbec nesouvisí s hodinami, nýbrž se spánkovými fázemi.

Další odpovědi
led

„vidieť“ sen záleží od hĺbky spánku, bez ohľadu na dennú alebo nočnú hodinu.

luckykubrt

Mně se obvykle zdávaly sny ráno před probuzením. Někdy i v noci takže jsem měl dva sny během jednoho dne. Poslední dobou se mi sny už nezdají vůbec.

Dochy

V noci se lidem zdají sny obvykle mezi 18:00 a 6:00 (s drobnými variacemi podle roční doby a lokálních podmínek, jako třeba poloha pobytu oproti středu časového pásma apod.). Od 6 do 18 se jim pak zdají sny ve dne.