ptáč

V kolik hodin usínáte?

Nejlepší odpověď
Roman71

Usínám většinou v tu hodinu, kterou jsi jdu lehnout :) ..samozřejmě pokud si nejdu lehnout několik vteřin před celou :) Celé usínání, aspoň mně, trvá do 15.minut.

Většinou lehnu a spím :)

Další odpovědi
klumprt

Nevím, pač než najdu hodinky, abych se podíval, tak jsem v limbu. 🙂

anonym

Jak kdy.V týdnu dříve,vstávám brzo do práce.Cca po 22hodině.
V pátek a v sobotu to natáhnu,když je třeba příležitost.
Dle situace.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%20kolik%20ho­din%20chod%C3%AD­te%20sp%C3%A1t

anonym

V hodinu smrti naší, amen.