Eloška

V kolik hodin pánové vyrazili na cestu?

Pan Rychlý a pan Louda ve stejnou dobu vyšli na tutéž turistickou túru, jen pan
Rychlý ji šel shora z horské chaty a pan Louda naopak od autobusu dole v městečku
na chatu nahoru. V 10 hodin se na trase míjeli. Pan Rychlý spěchal a již ve 12 hodin
byl v cíli. Naopak pan Louda postupoval pomalu, a tak dorazil k chatě až v 18 hodin.
V kolik hodin pánové vyrazili na cestu, víme-li, že každý z nich šel celou dobu svou
stálou rychlostí?

Nejlepší odpověď
Elk

Tohle jsou Odpovědi, ne škola, sem to nepatří, chce to líp se učit…!

Další odpovědi
fofbal

pomoz si rovnicemi

Dawe 24

taky to potřebuju :D poradte prosím, co ty elosko, kolik toho mas???