Katru7

V kolik hodin má být (ne)konec světa 21.12. 2012?

Nejlepší odpověď
quentos

že by v 21:12:12…? :{D>

Další odpovědi
badisko

a nemas to jedno?…

Alesh

nech se překvapit… jen doufám, že nebudu sedět ještě v práci 🙂

redy

To poznáš, nejdřív začne dunět zem, a další nebudu psát, dostala sem email a málem sem se po..a.
Lidi maj dost fantazie a tak se předháněj v prognozách.

Asi ti to smáznou protože kde se oběvím já je fakt konec světa.(snadsázkou)

Drap

Přesně v 10,00 moskevského času, takže u nás zhruba v poledne.

mosoj

Nejdřéív se zastaví čas. Takže jednoznačně to určit nejde.
BRW. Ty posero co jsi smazal to rozloučení, tak to smaž všechno !

Pokud by k tomu mělo dojít, tak k tomu dojde i kdyby jsi se stavěl na hlavu !
Zrovna tak nejde říct na 100 % že k tomu nedojde.

venkovan

24hod a 36 minut
Doplňuji:
Pro Damianu – ten konec světa bude příjemný – budeme moci olíznou kdejakou kost a nedostaneme facku.

Damiana

Konec světa proběhne v šesti dnech jako jeho stvoření, jenže v opačném pořadí. Začne to tedy tím, že všechny ženy se najednou změní v žebra.
Btw – Vědci nebrali do úvahy důležitý faktor, že existuje… Chuck Norris!
(A Mayové to nemohli tušit.:-)

jirkyyys

Do háje a já budu sedět ve škole protože podle amerického času to u nich má být pozdě večer např ve 23:00 u nás to bude tak v 12:00 až 14:00