peterd108

V kolik hodin dnes CERMAT zveřejní klíče k didaktickým testům?

Dnes, 15. května, má CERMAT zveřejnit klíře k didaktickým trstům a rozeslat výsledky ředitelům škol. Nikde se ale nepíše, v kolik hodin? Nevíte, v kolik hodin klíče zveřejnili minulý rok?

Nejlepší odpověď
annas

Měl jsste se zeptat ve škole, kde jste testy psal. Ti spíš mohou vědět, jak a kdy se pošta doručuje.

Co platillo loni, nemusi platit letos.. Také nedostávám každý den poštu ve stejnou hodinu.

Co vám zbývá ? Ještě čekat, až výsledky doručí. .