Lucimia

V kolik chodíte spát?

V kolik chodíte spát, když jdete do práce a v kolik chodíte spát když máte volno?
Já když mám jít brzy rano do školy, tak chodím spát kolem 10–11 (i kdyz chci někdy dřív), když mám učení o zkouškovým tak třeba i v 1. O víkendu a o volnu ponocuju do 12 i déle :) Nedokážu se donutit jít do postele dřív. A co vy? Máte nějakou radu na to jak se dostat dřív do postele? 😁

Nejlepší odpověď
kropitko

většinou tak kolem půl desátý někdy i dřív.do práce nechodím,mám mimínka. No a vstávám tak kolem půl šestý. Teď jak měnil čas,tak v tom mám nějaký chaos. Nemůžu usnout a budim se v pět,nechápu jak je to možný

Další odpovědi
quentos

obyčejně tak kolem třetí ráno, jsem sova, vyučuju naštěstí zatím po odpolednách, ale až mi začnou ranní směny, to nechci vidět ;{))= v noci se mi vždycky nejlíp pracovalo, udělám toho hromadu… radu tedy pochopitelně nemám…

Miroslavst

Pokud máš nějakou radu, tak šup sem s ní. 🙂 Já si kolikrát říkám, že dnes už půjdu dřív, ale skutek utek. Takže odpověď: dřív jak o půl druhé nejdu spát ať je volno nebo jdu do práce.

Vicki

Z práce jsem většinou dost unavená,takže usnout v 8h mi nedělá problém.Vzhledem k tomu že vstávám ve 4h ráno,tak je to tak akorát.Ale když mám volno tak to zalomím tak kolem půlnoci.Na usnutí bych si napustila vanu,zapálila vonnou svíci a pak si pustila nějakou klidnou hudbu do sluchátek.

Vero

Jasněěě, přesně ták, NIKDY se nemůžu dostat rozumě do postele a pak pro změnu zase z nííí!! :) Ale, když mluvíš o tom učení, mám zaručený recept, jako když se JEDNOU stane, že už si du teda lehnout a najednou mi nejde nějak spát… vzít si do ruky, jen tak něco… nějakou BIOLOGII!!! a spím zásadně hned!! :)

vecernice

Každý ráno si slibuju,jak dneska už určitě jdu dřív spát a vidíte to-zase jsem tady a ještě dlouho spát nejdu.Průměrně chodím spát ve dvě atˇjdu do práce,nebo ne.No jo já vlastně chodím do práce pořád.

panenka

Většinou chodím spávat tak po pulnoci,ale už se mi podařilo i jít spat až o půl čtvrté ráno ale to jen kvůli tomu že jsem měla hodně papírování.Říkává se že na usínání pomáhá teplá koupel.

oskar

Kolem desate hodiny a ještě tak půl hodky si čtu.

Michal

Kolem o1hodiny.

lorja

Dost pozdě.Dnes už je 0:35 a tradičně ještě
nespím a brouzdám po odpovědích.