sesednizkola

V kolik bude první rozsvícení vánočního stromu na Staromaku?

Nemůžu to nikde najít

Nejlepší odpověď
Edison

16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30 hodin

Zdroj: https://www.ku­dyznudy.cz/ak­tivity-a-akce/akce/slav­nostni-rozsviceni-vanocniho-stromu-na-staromes.aspx

Kepler

Proč tak rychlé uzamčení otázky, zvláště když je to blbost? Edison a kudyznudy možná mají pravdu, ale to PRVNÍ rozsvícení je jen jedno, a to v 16:30. Pokud se povede. Už se jim to taky nepovedlo, takže se radši zichrují. 🙂

annas

Ad Kepler,

otázce jsem nějak nevěnovala pozornost, když jsem si všimla, že je uzavřená. Teprve až po vaší reakci.

Včera jsem se při přepínání TV zastavila na jedné stanici . Šlo o „inovaci“ pořadu Nikdo není dokonalý. Ale nevím, zda byl poprvé, nebo jde o pokračování.

Moderoval Martin Dejdar a slovenský moderátor – jméno nevím.

Pokládali Čechům i Slovákům stejné otázky – slyšela jsem dvě.

První – Co byste vyplnili v dotazníku do kolonky SEX. 3 SLováci a 2 Češi pochopili, že jde o pohlaví.

Ta druhá otázka řešila podobný problém jako první rozsvícení

2. Kdo vydal víc debutových alb – Habera, nebo Vondriáčková?
Až po naťuknutí někteří pochopili.

Víc nevím, přešla jsem na jiný kanál.

Máte pravdu, " první" může být jednou.