V jedné hře jsem viděl jak lide pišou zvláštním písmem např.anglicka nadávka Noob byla napsana N00B… Co to je za řeč?

Např. jsem už slyšel o tom že prostě O – 0 nebo např. A je 4 a že se z toho dá udělat věta např. Babička – 8481CK4,nevíte někdo jak se tato řeč jmenuje a kde je nějaka abeceda k tomu např.A znamena 4 , B znamená 8 atd..? Předem dík tomu kdo dokáže odpovědet na tuto (podle mě) těžkou otázku :)
Doplňuji:
Besidka – 8351DK4
Pes – P35
Kočka – K0CK4
Autobus – 4U+08U5
A – 4
O – 0
I – 1
S – 5
X – ×
B – 8
E – 3
Chapeté mě? :)

Odpovědi
quentos

v angl. se tomu říká „leet“ (http://en.wiki­pedia.org/wiki/Le­et) – zdali to má název i v češtině, to netuším