zjentek

V jakým nejkratším možným čase jedle vašeho názoru možný stát se nejbohatším mužem planety?

Myslím penízky, bo duševní bohatství se jaksi neměří, neb není to in. Děkuji. (;

Nejlepší odpověď
Reganois

Klidně hned.

Další odpovědi
cochee

Doslova mrknutím oka.
Jde totiž o to, být druhým nejbohatším mužem – či obecně člověkem – na planetě. Toto druhé místo si můžu budovat či pěstovat třeba 50 let. V okamžiku, kdy se moje bohatství navýší tak, že přeskočím stávajícího nejbohatšího člověka planety, stávám se tím nejbohatším já. Ten okamžik převýšení mého bohatství přes hodnotu bohatství onoho prvního člověka je opravdu o lusknutí prstů.

hapiky

Být nejbohatším člověkem není zrovna to nejlepší, co by tě mohlo potkat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Brzo, ale ještě rychleji je to od nejbohatšího k nejchudšímu. 😁

zjentek

Hapiky, nebuď drzý. (;

zjentek

Hapiky: Ovšem je to to nejlepší, co by mohlo potkat vás ostatní.