V jakých obchodech typu lidl, tesco proodávají pečený čaj? (Spěchá to)

Odpovědi
hanulka11

Spíš se podívej v prodejnách zdravé výživy a obchodech s čaji , čajovnách a cukrárnách
v marketech jsem pečené čaje neviděla.

Kroupič

čajovny na 100% seženeš nebo obchody s čajem

strapanka

Tu som nasla recept na vyborny domaci peceny caj, uz som ho robila, je to fakt ze bomba!!!

http://varecha­.pravda.sk/re­cepty/peceny-caj-fotorecept/21524-recept.html
Doplňuji:
zabudla som dodat, ze ten 1 kg cukru je moc, druhy raz dam uz len polovicu.
A je vyyyyborny, ak si do neho tesne pred pitim cvrknes trochu rumu 🙂

Deli

Pečené čaje vyrábím a distrubuuji do malých obchodů na Plzeňsku, viz můj web: www.pecenycaj.eu
Mohu i zaslat aktuální nabídku.
Jinak jsem malá balení jiného výrobce (55 ml) viděla v Globusu.