Zvědavý

V kterých neinternetových obchodech bych sehnal tzv. pečetní prsteny?

Chci si je sám dobře vyzkoušet že mi padnou. Přes internet bych si prsteny nekupoval
Pečetní prsteny tzn. http://www.zas­tavarnauradni­ce.cz/wp-content/upload­s/2013/06/lev-2.jpg Něco takového. Díky

Kepler: Ano je moc hezký a jak můžeš tvrdit že se ke mě osobnostně nehodí ?! Podle mých otázek ? Zeptal bych se na sebevětší hovadinu která se mi nechce hledat na netu, na cokoliv co mi zrovna projede hlavou atd atd. A pokud nehodláš „odpovídat“ na mé otázky tak tě žádám neodpovídej na ně! díky

Nejlepší odpověď
Kepler

No, ten zobrazený prsten je moc hezký, ale nevztahuje se ke tvé osobnosti. Tak bych i nějaký nechal vyrobit u zlatníka podle tvého návrhu A nemusí to být zrovna drahý kov.

Další odpovědi
Lamalam

Pečetní prsteny se obvykle varábějí na zakázku. Zeptej se u zlatníka.

Kepler

Netvrdil jsem, že se k k tobě nehodí, pouze, že je hezký a že by měl více odpovídat tvé osobnosti. A navrhl jsem ti jenom řešení. Když se ti to nelíbí, tak kupuj u ťamanů.