hanny 2

V jakém znamení jste se narodili?A posuzují vás vaši známí někdy podle charakteristiky těchto znamení?

Doplňuji:
To je ale náhoda kkoudy,máš dnes narozeniny,že?Tak všechno nejlepšííííí!

Nejlepší odpověď
kkoudy

znamení ryby, přesněji 27.2 v 9:30 a jinak většinou neposuzují
Doplňuji:
mám, díky za přání

Další odpovědi
oskar

Já jsem ve znamení lva.

dědapetr

znamení taurus (býk)nikdo mě za celou dobu podle znamení neposuzoval.

sejtanka

kozoroh a myslím,že mi tohle znamení malinko život ovlivňuje,i když druzí mě podle něj neposuzují.

stana73

Já Kozoroh a mám prý pěkně tvrdou palici… Kkoudy právě se rodíš-všechno nejlepší.

SajmonModer

Lev–Král zvířat!

poa.li

Panna – detailní jemnost s rozmyslem. KKoudy, na zdraví…

hanulka11

Já jsem panna .....až do smrti a znamení na mě celkem sedí

kkoudy vše nejlepší http://img.na­dapenny.com/t20/110­27/nadap003355262­940230.jpg

GM

Jsem taky ryba, znamení na mne sedí úplně přesně a za manžela mám lva – nejhorší kombinace, nikomu nedoporučuju.

Kkoudy – vše nejlepší, hodně štěstí a zdraví!!!

Ella

já jsem Lev, nikdo mě podle toho neposuzuje, protože se na mě moje znamení vůbec nehodí… =D
kkoudy, taky vám přeju všechno nejlepší k narozeninám

BEAES

Střelec a sedí to na mě.

Lolísek777

Jsem kozoroh a lidi ( když to ví ) mi říkají, že jsem tvrdohlavá. Asi je to pravda. Moje kamarádka je lev a vůbec na ni nesedí, že by měla být králem zvířat !