Dzejkob

V jakém velkoobchodě sehnat tuto skleněnou kořenku??

Viz odkaz: http://eshop.la­familia.cz/ko­renka-sklenena-120-ml-p-14116.html

Myslím jestli třeba v IKEI, Bauhausu, Baumaxu, nebo v něčem podobným? Nevíte prosím?

(Doma máme sadu a podařilo se mi jednu takovou rozbít a tak bych onu sadu rád doplnil)

Nejlepší odpověď
mojitek

tohle je úplně běžná kořenka,maj jí snad všude,dokonce i čongové na tržnici.Cena se pohybovala okolo 20 kč-teda aspoň tady v Praze.

Další odpovědi
briketka10

objednala bych si více kořenek v tomto eshopu, aby nebyla tak drahá doprava jen za tu jednu, budete jich mít víc pro případ, že rozbijete další, nebo na jiné koření..

třeba 4ks za 100,– Kč + kurýr 129,–Kč
nikde jinde je zřejmě neseženete..

Děda Louda

O velkoobchodě nevím, ale jeden kousek lépe koupíš v maloobchodě, třeba Ikea, Bauhaus, Baumax, Tesco, Kaufland a pod., nebo ve speciálkách s domácími potřebami.

seira

http://www.zbo­zi.cz/?q=Ko%C5­%99enka%20sklen%C­4%9Bn%C3%A1%20120%20ml&t­yp=nabidky&se­radit=nejlevnej­si