V jakém věku přichází na muže „druhá míza“?

A co ženy, taky jim může přijít?

P.S. Tady si nevím rady, do které kategorie otázku vložit. Historie – blbost, zdraví – taky blbost, finance už vůbec ne a tak je tam kde je.

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych řekl, že po padesátce, nebo jsi neviděl, kolik chlapů v tomto věku se zblázní do mladých holek?
A v mém věku bych řekl, až tady v Austrálii. Doma to už začínalo být se mnou na pováženou a tady se to prudce obrátilo. Ale to bude asi tím, že tady jsme hlavou dolů a místo aby to koukalo na boty, tak je to stále nahoru (anebo se doma budu muset takè obracet na hlavu, aby to stálo).
A u žen to nevím. Ale asi to bude také záležet na tom, jakého má doma lenošuka.
Když ženská v šedesáti najde pořádného kolouška, kterému věk nevadí, tak je možné, že i v šedesáti chytí druhou mízu.

Další odpovědi
mosol

To je těžké. Hromada chlapů očekává druhou mízu a on přijde první infarkt

anonym

U tebe je to už asi dávno,protože ty tu mízu prostě máš.
Otázku bych vložil do kategorie muzika.
Pokud si nevíš rady ,kam otázku vložit,raději ji nevkládej,bude to tak pro příště lepší.
Stejně až přijde Geccon,tak ti označí jako zajímavou i kdyby nebyla.

anonym

U tebe je to už asi dávno,protože ty tu mízu prostě máš.
Otázku bych vložil do kategorie muzika.

anonym

Ale, ale Jugárku, to je nápad že, vložit sem odpovědi. To je dobře, aspoň admin nebude moc dlouho hledat ve smazaných.

anonym

Jen si notuj s dalším komančem,Lahy­nym.stejně to máš v krvi jako onkaždej to ví i já to vím.

anonym

Jugare, raději s komančem, než z pitomcem-tebou!

anonym

Komančů moc nenajdeš,ale já tu ještě jsem.

anonym

Jugare, uvědomuješ si, co jsi odpověděl?