V jakém věku jsi byl(a) dědou(babičkou) ?!

Mě bylo 45 let,manželce o dva méně!

Nejlepší odpověď
Rocker

Malýmu je 11,takže mám ještě čas:-)

Další odpovědi
hanny 2

Poprvé mě „udělali“ babičkou ve 49-ti letech,vnučka má 5 let a vnouček 1,5roku.

anonym

Starší vnučka má 8 a babičkou jsem byla poprvé v 51 letech.

dudu

Babičákem jsem se stal v 47-ti letech, paní je o rok mladší. Máme čtyři vnoučata, nejstarší Nikol je 16 let, nejmladší vnouček Ondřej Adam má dnes 4 roky.

aramah

No skoro mi bylo 49let :D

anonym

Prozatím jsem z Vás nejmladší dědeček, mě bylo 43, manželce 42, ale to už je dávno.Potom se to posouvalo, až vloni se narodil poslední vnouček.....
Doplňuji:
opravuji: mně

kajda45

Mé babičce bylo 37 let! A to se jí poslední dítě narodilo ve 38. Takže teta má o 1 rok starší neteř. To víte babička měla první dítě v 16 letech.

GM

Kája se narodil, když mi bylo 53 let.