shadow vj

V jakém století byla španělská chřibka.

Dobrí den lidi potřeboval bych vědět v jaké století byla španělská chřibka.

Nejlepší odpověď
quentos

wtf?

Takové slovo slyším poprvé v životě. Jediné, co mi to připomíná, je pohoří Chřiby.

Další odpovědi
ten který je

V první polovině 20 století hned po první světové válce.

anonym

Než psát dotaz sem, bylo jednodušší jej zadat rovnou do vyhledavače…
😉
První odkaz – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Špa­nělská_chřipka

petra15

ten ktery je
chtela bych se ti omluvit…koukni tam na to , mels pravdu…

arygnoc

tak teraz neviem:

hispanorum influenza alebo hispaniae fungus (hispaniae boletus)?

petra15

a jak byla dlouha tricetileta valka ?
dobri chribka = pekny hribek…

bolak

tak na to sem opravdu zvědavej :)

petra15

na co jsi zvedavej? na otazky tohoto typu odpovidat je pod moji uroven, to vi prece kazde decko, uci se to(vsude?)ve skole…