Kepler

V jakém stavu jsou silnice v Polsku a na Slovensku v porovnání se stavem u nás?

Nedávno jsem zaslechl v rádiu, že naše silnice jsou na evropské špičce! Jen taková drobnost – problém nastává až v okamžiku, když zařadíš dvojku, nebo rychlost vyšší… Hlavně, že se pořád zdražují dálniční známky, chystá se, že bude za 2000,–. Zdá se mi to nedávno, kdy byla za 800,–.

Oprava: quentos přidal k lepšímu výstižnější verzi: naše silnice jsou na jedničku!

https://pixaba­y.com/photos/ro­ad-damage-repair-danger-broken-414462/

Nejlepší odpověď
mosoj

Silnice, nesilnice, řidiči stojí za ……..

Nedávno jsem jel po D1 do Brna a zpět. Dalo se to vydržet. Že zdražuje kvůli blbům povinné ručení, to ti nevadí?

Další odpovědi
Edison

Dálnice v Polsku velmi slušný. Jedničky dost slušný, dvojky a nižší asitak stejný.

zjentek

Ve „východním bloku“ jsou cesty zhruba na stejný úrovni, to je prostě vývoj, je to prašť jako uhoď do kola, nápravy…

aliendrone

Eh, mně to přijde nastejno. ZAJÍMAVÉ to teprve začne být na Ukrajině. ;) :D :D

quentos

Kepler: ten ftip jsi trochu zvoral, má tam bejt, že naše silnice jsou „na jedničku“… jinak to nemá tu pointu…

Kepler

Takhle to je opravdu lepší, ale nezvoral jsem to já. Přesně takhle jsem to slyšel v rádiu.

aliendrone

JJ, však je to KEPLER!! ;) :)