Jamaikl

V jakém státě mají nejlevnější mobilní telefony?

Odpovědi

Asi to bude Čína.

mosoj

V Bangladéši.

Beer4Real

Na Antarktidě.

anonym

Tak to bude jistě čína 🙂 … zkuste mrknout na pandawill.com …

Lamalam

Podezřele levné jsem viděla v Bulharsku.

martin61

Prvotní otázka je, k čemu chcete mobil ze zahraničí? Jestli k telefonování, tak vás asi nepotěším, protože telefony ze zahraničí nemusejí nutně fungovat u nás. Mohou mít blokované frekvence a apod.
Pokud telefon chcete používat jako tablet, tak pokud si věc necháte poslat poštou, stejně musíte zaplatit clo. Výjimka je v nejspíš v EU ale být Vámi, zeptal bych se nejdříve odborníka jak se to s těmi telefony i dodávkou :)