Michal Kole

V jakém ročním období se iodehrává seriál Gympl na televizi Nova, že nosí moc letní šaty ?

Nejlepší odpověď
Drap

zřejmě na jaře.

Další odpovědi
Jsemtady

Na otazku nelze odpovedet relevantne.

  1. teploty se behem roku meni, dokonce jsou nekdy rekordni teploty na jare a treba chladne destive dny na podzim. Ac serial pravdepodobne sleduje jen teplejsi dny.
  2. Delka satu u devcat bezne nemusi odpovidat pocasi a teplote. Kdyz si pod ne trebas vezmou silonky, tak dokazou casto odolat silnym mrazikum pokud planuji na nekoho zapusobit.
  3. serialy obzvlaste tyto neodpovidaji realite je to show pro mlsneho divaka